所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| LED Size | 8 mm |
| Illumination Color | Blue |
| Lens Color/Style | Diffused |
| Forward Current | 6 mA |
| Forward Voltage | 110 VAC |
| Mounting Style | Panel |
| Luminous Intensity | 500 mcd |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Viewing Angle | 60 deg |
| Mounting Hole Dia | :12mm |
| LED Color | :Blue |
| Forward Current If | :6mA |
| Supply Voltage | :110V |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85414010 |
咨询QQ
热线电话