所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Current Rating | 50A |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Voltage Rating | 600V |
| Wire Gauge | 2-14 AWG |
| Standard Package | 120 |
| Top Termination | Quick Connect |
| Bottom Termination | Closed |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Number of Wire Entries | 6 |
| Packaging | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Rows | 2 |
| Operating Temperature | 150°C |
| Number of Circuits | 3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 0.015873 oz |
咨询QQ
热线电话