所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Button Colour | Yellow |
| Head Style | Square |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Panel |
| Panel Cutout Diameter | 16mm |
| Push Button Actuation | Momentary |
咨询QQ
热线电话