所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8Quarter-Brick |
| Type | Step Down |
| Output Current | 15 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Input Voltage | 18 to 36 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Standard Package | Bulk |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Size / Dimension | 2.30" L x 1.45" W x 0.26" H (58.4mm x 36.8mm x 6.6mm) |
| Efficiency | 88.5% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 15A |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Package / Case | 8-SMD Module, 1/4 Brick |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Isolation | 2kV (2000V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 75W |
| Power (Watts) - Max | 75W |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Standard Pack: | 125 |
咨询QQ
热线电话