所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Receiving | 4.7mA |
| Antenna Connector | Through Hole |
| Data Interface | PCB, Through Hole |
| Sensitivity | -106dBm |
| Packaging | Bulk |
| Applications | Remote Control, RKE, Security Systems |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 1 |
| Modulation or Protocol | AM |
| Frequency | 433MHz |
| Other Names | QAMRX4433 |
| Package/Case | 17-SIP Module (8 Leads) |
咨询QQ
热线电话