所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Micro High Speed Socket Strip |
| Pitch | 0.635 mm |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Contacts | 104 |
| Gender | SKT |
| Contact Plating | Gold Over Nickel |
| Termination Method | Solder |
| Standard Package | Bulk |
| Series | :QFS |
| Pitch Spacing | :0.635mm |
| No. of Rows | :2 |
| No. of Contacts | :104 |
| Contact Termination | :Solder |
| Contact Material | :Phosphor Bronze |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Lead Spacing | :0.635mm |
| Weight (kg) | 0.008 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话