所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Step Down |
| Output Current | 25 A |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Input Voltage | 36 to 75 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Standard Package | Bulk |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Size / Dimension | 2.28" L x 1.45" W x 0.43" H (57.9mm x 36.8mm x 11.0mm) |
| Efficiency | 89% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 25A |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Package / Case | 8-DIP Module, 1/4 Brick |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Isolation | 1.5kV (1500V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 83W |
| Power (Watts) - Max | 83W |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话