所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32MLF EP |
| Family | QT60240 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | MLF EP |
| Standard Package Name | MLF |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Keys | 24 |
| Package Height | 0.88 |
| Mounting | Surface Mount |
| Interface Type | I2C/Parallel |
| Package Width | 5 |
| Maximum Load Capacitance | 20 |
| PCB | 32 |
| Package Length | 5 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 |
| Type | Capacitive |
| Pin Count | 32 |
| Resolution | 10 |
| Dimensions | 5 x 5 x 1mm |
| Height | 1mm |
| Length | 5mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | MLF |
| Resolution | 10 bit |
| Sensing Technology | Q Matrix |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 → 5 V |
| Width | 5mm |
| rohs | Compliant |
| Evaluation Tools | Available |
| Data Interface | I²C, SPI |
| Number of Inputs/Keys | 24 Key |
| Resolution (Bits) | 10 b |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 4.6mA |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3.3V, 5V |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage Reference | External |
| Other Names | 427-1126-1 |
| 评估工具 | Available |
| 电压 - 电源 | 1.8V, 3.3V, 5V |
| 系列 | QMatrix™ |
| 供应商器件封装 | 32-QFN (5x5) |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压基准 | External |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 分辨率(位) | 10 b |
| 封装/外壳 | 32-VFQFN Exposed Pad |
| 类型 | Capacitive |
| 输入/按键数 | 24 Key |
| 数据接口 | I²C, Serial, SPI™ |
| 电流 - 电源 | 4.6mA |
| Inputs | 24 |
| Series | QMatrix™ |
| Power supply | 1.8...5.5 V |
| Operating temperature | -40...+85 °C |
| Interface | I²C |
| 典型工作电源电压 | 1.8 → 5 V |
| Board Level Components | Y |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 分辨率 | 10 位 |
| 高度 | 1mm |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 接口类型 | 串行 - I2C |
| 宽度 | 5mm |
| 封装类型 | MLF |
| 引脚数目 | 32 |
| 长度 | 5mm |
| 感应技术 | Q 矩阵 |
| 尺寸 | 5 x 5 x 1mm |
咨询QQ
热线电话