所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Capacitive |
| Evaluation Tools | Available |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | I²C, Serial, SPI™ |
| Number of Inputs/Keys | 24 Key |
| Resolution (Bits) | 10 b |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 4.6mA |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3.3V, 5V |
| Standard Package | 3,000 |
| Voltage Reference | External |
| Package/Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Other Names | 427-1126-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Inputs | 24 |
| Package | MLF-32 |
| Series | QMatrix™ |
| Power supply | 1.8...5.5 V |
| Operating temperature | -40...+85 °C |
| Interface | I²C |
咨询QQ
热线电话