所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Timing Type | Asynchronous |
| Package Width | 10.16 |
| PCB | 32 |
| Address Bus Width | 19 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Density | 4M |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | RTSOP-II |
| Standard Package Name | TSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Number of Bits per Word | 8 |
| Number of Ports | 1 |
| Package Length | 20.95 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 32 |
| Maximum Operating Current | 25 |
| Package Height | 1 |
| Maximum Access Time | 55 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Number of Words | 512K |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Format - Memory | RAM |
| Standard Package | 1,000 |
| Supplier Device Package | 32-TSOP II |
| Memory Type | SRAM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 4M (512K x 8) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 32-SOIC (0.400", 10.16mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 55ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话