所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32TSOP-II |
| Timing Type | Asynchronous |
| Density | 4 Mb |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Address Bus Width | 19 Bit |
| Number of I/O Lines | 8 Bit |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 512 K |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Trays |
咨询QQ
热线电话