所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Light Pipes |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 3.4V |
| Connection Method | Through Hole |
| Panel Cutout Dimensions | 4.29mm (Round) |
| Lens Style/Size | Round with Flat Top, 4.2mm |
| Color | White |
| Lens Color | Clear |
| Standard Package | 100 |
| Current - DC Forward (If) | 20mA |
| Type | Flexible Light Pipe, 8.5" (215.9mm) |
| Features | Fiber Optic Cable |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话