所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Screwdrivers, Nut Drivers & Socket Drivers |
| RoHS | Not Applicable |
| Type | Screwdrivers |
| Size | 2.380 mm |
| Factory Pack Quantity | 12 |
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Length - Blade | 3.00" (76.2mm) |
| Length - Overall | 5.25" (133.4mm) |
| Tool Type | Screwdriver |
| Features | Chrome Finish, Pocket Clip |
| Weight | 0.02 lb (9.07g) |
| Tip - Type | Slotted |
咨询QQ
热线电话