所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | R4E280-AD08-13 |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 64 Days |
| Material - Blade | Steel |
| Noise | 67 dB(A) |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Standard Package | 1 |
| Bearing Type | Ball |
| Size / Dimension | Round - 280mm Dia x 125mm W |
| Weight | 6.2 lbs (2.8kg) |
| Air Flow | 991.8 CFM (28.08m³/min) |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Power (Watts) | 105W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | R4E280 |
| Product | Impellers |
| Product Category | Blowers |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话