所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage | 600V |
| Current Rating | 30A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Fuseholder Type | Block |
| Fuse Size | 0.81" Dia x 5" L (20.6mm x 127mm) |
| Termination Style | Box Lug |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class R |
| Standard Package | 10 |
| Number of Circuits | 1 |
咨询QQ
热线电话