所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Fuse Block |
| Family | R600 |
| Mounting | Chassis Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fuse Holders |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fuse Blocks |
| Current Rating | 30 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | R600 |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Packaging | Bulk |
| Part # Aliases | R60030-1PR |
| Voltage | 600V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Fuseholder Type | Block |
| Fuse Size | 0.81" Dia x 5" L (20.6mm x 127mm) |
| Termination Style | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class R |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 3.200000 oz |
咨询QQ
热线电话