所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fuse Blocks |
| Current Rating | 100 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | R600 |
| Mounting Style | Screw |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Voltage | 600V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Fuseholder Type | Block |
| Fuse Size | 1.34" Dia x 7.88" L (34mm x 200mm) |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class R |
| Standard Package | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 1.050 lbs |
咨询QQ
热线电话