所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Product | Voltage References |
| Topology | Shunt References |
| Reference Type | Adjustable |
| Output Voltage | 1.24 V to 12 V |
| Initial Accuracy | 1 % |
| Series VREF - Input Voltage (Max) | 13.2 V |
| Shunt Current (Max) | 15 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Package / Case | TO-92 |
| Packaging | Bulk |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话