所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.12 A |
| Maximum Voltage Rating | 240|240 Vdc|Vac |
| Hold Current | 0.05 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 10@0.25A s |
| Typical Power Dissipation | 0.9 W |
| Minimum Initial Resistance | 18.5 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 31 Ohm |
咨询QQ
热线电话