所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.56 A |
| Maximum Voltage Rating | 240|240 Vdc|Vac |
| Hold Current | 0.25 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 18.5@1.25A s |
| Typical Power Dissipation | 1.5 W |
| Minimum Initial Resistance | 1.3 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 2.1 Ohm |
咨询QQ
热线电话