所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Electrodes |
| Product Category | Digital Multimeters |
| Unit Weight | 1 lb |
| Type | ORP |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Meter type | ORP monitor |
| Body dimensions | 172.7 x 35.6 x 40.6mm |
| Measuring range | ±999mV |
| Multiplicity | 1 |
| Power supply | 4 batteries 3V CR2032 |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Measurement accuracy | ±4mV |
| Weight with battery | 110g |
| Sealing | IP57 |
| Display | LCD 3,5 digit (1999) |
咨询QQ
热线电话