所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Description/Function | CMOS Photoelectric Smoke Detector ASIC with Interconnect, Timer Mode and Alarm Memory |
| Sensing Method | Photoelectric |
| Operating Supply Voltage | 6 V to 12 V |
| Output Signal Type | Temporial or Continuous Tone |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 75 C |
| Package / Case | SOIC-16 Narrow |
| Packaging | Tube |
| Supply Current | 4 uA |
| Unit Pack | 50 |
| MOQ | 2600 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 50 |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Output Type | Voltage |
| Current - Supply | 6µA |
| Input Type | Photoelectric |
| Type | Smoke Detector |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Voltage | :12V |
| IC Output Type | :Open Drain |
| Sensor Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :16 |
| Supply Voltage Min | :6V |
| Supply Voltage Max | :12V |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :75°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Brief Features | :Temporal Horn Pattern, Alarm Memory, 9 minute Control Timer, I/O Filter and Charge Dump |
| Digital IC Case Style | :SOIC |
| IC Function | :Photoelectric Smoke Detector IC with Interconnect & Timer Mode & Alarm Memory |
| Supply Voltage Range | :6V to 12V |
| Weight (kg) | 0.000638 |
| Tariff No. | 85235290 |
咨询QQ
热线电话