所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Description/Function | CMOS Photoelectric Smoke Detector ASIC with Interconnect, Timer Mode and Alarm Memory |
| Sensing Method | Photoelectric |
| Operating Supply Voltage | 6 V to 12 V |
| Output Signal Type | Temporial or Continuous Tone |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 75 C |
| Package / Case | SOIC-16 Wide |
| Packaging | Tube |
| Supply Current | 4 uA |
| Unit Pack | 47 |
| MOQ | 1000 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 47 |
| Supplier Device Package | 16-SOIC W |
| Output Type | Voltage |
| Current - Supply | 6µA |
| Input Type | Photoelectric |
| Type | Smoke Detector |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 输入类型 | Photoelectric |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 封装/外壳 | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| 类型 | Smoke Detector |
| 输出类型 | Voltage |
| 电流 - 电源 | 6µA |
| 传感器类型 | CMOS 光电 |
| 最高工作温度 | +75 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 引脚数目 | 16 |
| 高度 | 0.25mm |
| 技术 | 模拟 |
| 最低工作温度 | -25 °C |
| 最小工作电源电压 | 6 V |
| 宽度 | 3.9mm |
| 封装类型 | SOIC |
| 最大工作电源电压 | 12 V |
| 长度 | 9.9mm |
| 尺寸 | 9.9 x 3.9 x 0.25mm |
咨询QQ
热线电话