所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Description/Function | CMOS Photoelectric Smoke Detector ASIC with Interconnect, Timer Mode and Alarm Memory |
| Sensing Method | Photoelectric |
| Operating Supply Voltage | 6 V to 12 V |
| Output Signal Type | Temporial or Continuous Tone |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 75 C |
| Package / Case | SOIC-16 Wide |
| Packaging | Reel |
| Supply Current | 4 uA |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 1,000 |
| Supplier Device Package | 16-SOIC W |
| Output Type | Voltage |
| Current - Supply | 6µA |
| Input Type | Photoelectric |
| Type | Smoke Detector |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| BodyStyle | SOIC |
| Current,Supply | 6/8/2/3μA/μA/mA/mA |
| Function | Detector |
| MountingType | SMD |
| OutputType | Photoelectric |
| Package | SOIC-16 |
| PrimaryType | SmokeDetector |
| Range,Measurement | 75°C |
| SensorType | SmokeDetector |
| TemperatureCoefficient | 0.01/0.3%/°C |
| Temperature,Range | -25to75°C |
| Termination | SurfaceMount |
| Voltage,Range | 6-12V |
| Voltage,Supply | 6-12VDC |
咨询QQ
热线电话