所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Board Type | :SMD Device Adapter |
| Board Material | :FR4 Epoxy Fibreglass |
| Hole Diameter | :1mm |
| External Height | :13mm |
| External Width | :23.5mm |
| Board Thickness | :1.5mm |
| Board Connector / Footprint | :SSOP-28 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Copper Coating Density | :double-sided 35 ��m |
| Copper Thickness | :35µm |
| External Length / Height | :13.0mm |
| Material | :Epoxy Fibreglass FR4 |
| No. of Copper Coated Sides | :2 |
| No. of Holes | :28 |
| PCB Size | :13.0 x 23.5 mm |
| Pad Diameter | :1.5mm |
| Pitch Spacing | :0.65mm |
| Weight (kg) | 0.001 |
| Tariff No. | 85340019 |
咨询QQ
热线电话