所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SC-70 |
| Reference Type | Precision |
| Topology | Series |
| Output Voltage | 1.25 V |
| Maximum Input Voltage | 7.5 V |
| Initial Accuracy | 0.15 % |
| Maximum Temperature Coefficient | 30 ppm/°C |
| Line Regulation | 50 ppm/V |
| Load Regulation | 50 ppm/mA |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Maximum Output Current | 5 mA |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话