所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 100 mOhm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 20 W |
| Product Height | 13.87 mm |
| Product Length | 49.23 mm |
| Operating Temperature | -55 to 250 °C |
| Military Standard | MIL-PRF-39009 |
| Standard Package | Bulk |
| Failure Rate | M |
| Resistance Value | 100m |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Product Depth | 27.43 |
| Mounting | Flange Mount |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Axial |
| Product Length | 49.23 |
| Product Height | 13.87 |
| Packaging | Card Pack |
| Power Rating | 20 |
| Case Style | Aluminum Housed |
| Technology | Wirewound |
| Resistance (Ohms) | 0.1 |
| Features | Military |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.561" (14.25mm) |
| Size / Dimension | 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 20W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Operating Temp Range | -55C to 250C |
| Construction | Chassis |
| Tolerance (+ or -) | 1% |
| Power Rating(s) | 20 W |
| Mounting Style | Flange |
| Product Length (mm) | 49.23 mm |
| Product Depth (mm) | 27.43 mm |
| Product Height (mm) | 13.87 mm |
| Resistance | 0.1 ohm |
咨询QQ
热线电话