所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 8.06 Ohm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 30 W |
| Product Height | 15.49 mm |
| Product Length | 70.64 mm |
| Operating Temperature | -55 to 250 °C |
| Military Standard | MIL-PRF-39009 |
| Standard Package | Bulk |
| Failure Rate | R |
| Resistance Value | 8.06 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Product Depth | 28.96 |
| Mounting | Flange Mount |
| Temperature Coefficient | ±50 |
| Termination Style | Axial |
| Product Length | 70.64 |
| Product Height | 15.49 |
| Packaging | Card Pack |
| Power Rating | 30 |
| Case Style | Aluminum Housed |
| Technology | Wirewound |
| Resistance (Ohms) | 8.06 |
| Features | Military |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Height | 0.625" (15.87mm) |
| Size / Dimension | 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 30W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话