所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :328ft |
| Reel Length (Metric) | :100m |
| Coaxial Cable Type | :RG213/U |
| Jacket Colour | :Black |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| No. of Max Strands x Strand Size | :7 x 0.75mm |
| Conductor Material | :Copper |
| External Diameter | :10.3mm |
| Conductor Area CSA | :2.25mm² |
| Impedance | :50ohm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Capacitance | :100pF/m |
| Coaxial Type | :RG213U |
| Conductor Make-up | :7 / 0.75mm |
| No. of Cores | :7 |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Outer Diameter | :10.3mm |
| Weight (kg) | 15.8 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话