所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | SPST-NC |
| Depth | 169.5mm |
| Height | 110mm |
| Length | 35.6mm |
| Maximum Control Voltage | 32 V dc |
| Maximum Load Current | 30 A |
| Maximum Load Voltage | 600 V ac |
| Minimum Control Voltage | 3 V dc |
| Minimum Load Current | 0.2 A |
| Minimum Load Voltage | 42 V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Output Device | PNP Open Collector |
| Package Style | Module |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Terminal Type | Box Clamp |
咨询QQ
热线电话