所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | SPST |
| Depth | 140.5mm |
| Height | 110mm |
| Length | 17.8mm |
| Maximum Control Voltage | 190 V dc, 275 V ac |
| Maximum Load Current | 25.5 A |
| Maximum Load Voltage | 600 V ac |
| Minimum Control Voltage | 20 V ac, 24 V dc |
| Minimum Load Current | 400 mA |
| Minimum Load Voltage | 42 V ac |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Off State Leakage Current | 3 mA |
| Package Style | Module |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Terminal Type | Screw |
咨询QQ
热线电话