te connectivity / raychem wire
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Tubing |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Color | Black |
| Minimum Shrink Temperature | + 110 C |
| Recovered Diameter | 8 mm |
| Length | 400 mm |
| Inside Diameter | 33 mm |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Chemical Resistant | Yes |
| Flammability Rating | Non-Flame Retardant |
| Maximum Temperature | + 110 C |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 110 C |
| Series | RHW |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Part # Aliases | F84007-000 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话