所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | Texas Instruments |
| 製品カテゴリ | アンテナ |
| RoHS | いいえ |
| 技術タイプ | Stick Antenna |
| 工場パックの数量 | 1 |
| Life | 製造中止: メーカーにてモデル廃止予定のため、製造中止となります。 |
| Minimum Frequency | 0.1342 |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Maximum Operating Temperature | 60 |
| Packaging | Bulk |
| Specifications | 0.1m Cable |
| Frequency | 134.2kHz |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Bulk |
| Rad Hardened | No |
| Operating Temperature (Max) | 60C |
| Operating Temperature (Min) | -30C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| 规格 | 0.1m Cable |
| 系列 | Stick Antenna |
| 频率 | 134.2kHz |
咨询QQ
热线电话