所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Gate Charge | 78nC |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 75A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 100 |
| Switching Energy | 650µJ (on), 400µJ (off) |
| Td (on/off) @ 25°C | 50ns/135ns |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.2V @ 15V, 37A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 600V |
| Supplier Device Package | TO-247 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 100ns |
| Packaging | Tube |
| Power - Max | 200W |
| Input Type | Standard |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Test Condition | 300V, 37A, 5 Ohm, 15V |
| IGBT Type | Trench |
| Other Names | RJH60D5DPQE0T2 |
咨询QQ
热线电话