所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Light Bulbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| LED Size | MR16 |
| Illumination Color | Warm White |
| Luminous Flux | 120 lm |
| Maximum Operating Temperature | + 40 C |
| Color Rendering Index - CRI | 81 |
| Forward Voltage | 12 VAC, 9 VDC |
| Power Rating | 8 W |
| Tradename | Lamina |
| Wavelength/Color Temperature | 3050 K |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
咨询QQ
热线电话