所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Film |
| Resistance Value | 69.8 Ohm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 1/4 W |
| Product Diameter | 2.29 mm |
| Product Length | 7.62 mm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Operating Temperature | -65 to 150 °C |
| Military Standard | MIL-PRF-39017 |
| Case Style | Conformal |
| Lead Finish | Tin/Lead |
| Standard Package | Bulk |
| Failure Rate | R (0.01%) |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 69.8 |
| Features | Military, Moisture Resistant |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Metal Film |
| Package/Case | Axial |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话