所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 4.246" L x 8.300" W x 5.250" H (107.85mm x 210.82mm x 133.35mm) |
| Ventilation | Vented |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Standard Package | 1 |
| Type | Chassis, Enclosed |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Outside Width | 4.246 in |
| Outside Height | 5.22 in |
| Product | Rack Mount Chassis |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 8.3 in |
咨询QQ
热线电话