所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Film |
| Resistance Value | 3.65 KOhm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 1/10 W |
| Product Diameter | 2.29 mm |
| Product Length | 7.06 mm |
| Temperature Coefficient | ±50 ppm/°C |
| Operating Temperature | -65 to 175 °C |
| Military Standard | MIL-R-10509 |
| Case Style | Conformal |
| Lead Finish | Tin/Lead |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 3.65k |
| Features | Flame Retardant Coating, Military |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | Axial |
| Composition | Metal Film |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话