所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 470 pF |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Termination Style | Radial |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Temperature Coefficient / Code | X7R |
| Product | General Type MLCCs |
| Case Length | 5 mm |
| Case Width | 3.5 mm |
| Dimensions | 3.5 mm W x 5 mm L |
| Packaging | Bulk |
| Series | RPE |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
咨询QQ
热线电话