所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :111ft |
| Reel Length (Metric) | :34m |
| Conductor Area CSA | :0.029mm² |
| Jacket Colour | :Purple |
| Jacket Material | :PU (Polyurethane) |
| Conductor Material | :Copper |
| External Diameter | :0.19mm |
| Voltage Rating | :1.5kV |
| No. of Max Strands x Strand Size | :1 x 0.19mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Current Rating | :131mA |
| MSL | :- |
| Resistance per Metre | :0.967ohm |
| Weight (kg) | 0.048 |
| Tariff No. | 85441110 |
咨询QQ
热线电话