所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Switch Actuation Level | 1.024" (26mm) |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Panel Mount, M12x1.75 Thread |
| Voltage Rating | 300VDC, 300VAC |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.65 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Standard Package | 50 |
| Output Configuration | SPST-NC/NO, 1A |
| Type | Liquid |
| Other Names | 725-1119 |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话