所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 0.450" L x 0.150" W (11.43mm x 3.81mm) |
| Resistance (Ohms) | 25, 50 |
| Power Per Element | 50mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 4,000 |
| Package / Case | 27-LBGA |
| Supplier Device Package | 27-BGA (11.4x3.8) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Height | 0.058" (1.47mm) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | DDR SDRAM |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 27 |
| Number of Resistors | 18 |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Tolerance | ±1% |
咨询QQ
热线电话