所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | BGA |
| Number of Resistors | 18 |
| Number of Terminals | 27 |
| Power Rating | 1 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | BUS |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 50/25 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±200 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Resistance Value | 50/25 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.05 (1/20) |
| Product Depth | 3.81 |
| Mounting | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | ±200 |
| Termination Style | Ball |
| Product Length | 11.43 |
| Product Height | 1.32 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Rating | 1 |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 1.27 |
| Tolerance | 1% |
| Package/Case | BGA |
| Resistance (Ohms) | 25, 50 |
| Power Per Element | 50mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 27-BGA (11.4x3.8) |
| Height | 0.058" (1.47mm) |
| Size / Dimension | 0.450" L x 0.150" W (11.43mm x 3.81mm) |
| Applications | DDR SDRAM |
| Number of Pins | 27 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Series | ClearOne |
| Case Length | 11.43 mm |
| Power per Element | 1 W |
| Resistor Values | 50 Ohms, 25 Ohms |
| Case Height | 1.32 mm |
| Case Width | 3.81 mm |
| Product Type | Networks |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话