所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Positions | 2 |
| Mounting | Through Hole |
| Pole Throw Configuration | SPDT |
| Actuator Style | Extended Shaft |
| Terminal Type | PC Pins |
| Maximum Current Rating | 0.1@50VDC A |
| Maximum DC Voltage Rating | 50 V |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 150 |
| MOQ | 4500 |
| Washable | No |
| Actuator Type | Rotary with Shaft |
| Mounting Type | Through Hole, Reverse |
| Circuit | SPDT |
| Contact Rating @ Voltage | 0.1A @ 50VDC |
| Orientation | Top or Bottom Actuated |
| Actuator Level | Raised |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 150 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | RTE |
咨询QQ
热线电话