所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Background Colour | Yellow |
| Laminated | Yes |
| Print Colour | Black |
| Tape Length | 7 m |
| Tape Width | 12 mm |
| Works With Printer Models | Dymo 2000, Dymo Pocket, LabelManager 100, LabelManager 100 Plus, LabelManager 200, LabelManager 300, LabelManager PC, LabelPoint 100, LabelPoint 200, LabelPoint 300 |
| Cartridge size | D1 |
| Multiplicity | 1 |
| Colour | yellow |
| Printed character colour | black |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Width | 12mm |
| Length | 7m |
| Type of storage accessories | tape |
| Finish | Nylon |
| Colour of tape | yellow |
| Font colour | black |
| 叠层 | 是 |
| 打印颜色 | 黑色 |
| 用于打印机型号 | Dymo 2000, Dymo Pocket, LabelManager 100, LabelManager 100 Plus, LabelManager 200, LabelManager 300, LabelManager PC, LabelPoint 100, LabelPoint 200, LabelPoint 300 |
| 背景色 | 黄色 |
| 胶带宽度 | 12 mm |
| 胶带长度 | 7 m |
咨询QQ
热线电话