所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 7.5(Max) X 4(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 0.001 uF |
| Voltage | 1000 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | X5F |
| Lead Pitch For Radial | 6.4 mm |
| Product Diameter | 7.5(Max) mm |
| Operating Temperature | -55 to 85 °C |
| Termination Style | Radial |
| Product Depth | 4(Max) mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Ceramic Disc Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage Rating | 1 kV |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 85 C |
| Product | Ceramic Disc Capacitors - Other Various |
| Capacitance - nF | 1 nF |
| Capacitance - uF | 0.001 uF |
| Case Diameter | 7.5 mm |
| Lead Spacing | 6.4 mm |
| Packaging | Reel |
| Series | S |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Temperature Coefficient / Code | X5F |
| メーカ | Vishay |
| 製品カテゴリ | セラミックディスクコンデンサ |
| 静電容量 | 1000 pF |
| 公差 | 10 % |
| 定格電圧 | 1 kV |
| 動作温度範囲 | - 55 C to + 85 C |
| 末端様式 | Radial |
| 製品 | Ceramic Disc Capacitors - Other Various |
| キャパシタンス - nF | 1 nF |
| キャパシタンス - uF | 0.001 uF |
| ケースの直径 | 7.5 mm |
| リード間隔 | 6.4 mm |
| パッケージ化 | Reel |
| シリーズ | S |
| 工場パックの数量 | 2000 |
| 温度係数 / コード | X5F |
| Unit Pack | 2000 |
| MOQ | 20000 |
| Lead Diameter | 0.6 mm |
咨询QQ
热线电话