所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SIP |
| Input Type | DC |
| Output Device | Triac |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Current | 2 A |
| Maximum Output Voltage | 400 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.4 V |
| I/O Isolation Voltage | 3000 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 35 V |
| Package / Case | SIP-4 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | S |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Termination Style | Lead Termination |
| Supplier Package | SIP |
| Standard Package Name | SIP |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 3000 |
| Maximum Input Current | 50 |
| Packaging | Sleeve |
| Maximum Output Current | 2 |
| Maximum Output Voltage | 400 |
| Maximum Operating Temperature | 100 |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Maximum Input Voltage | 1.4 |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 2A |
| Voltage - Load | 0 ~ 120 V |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Other Names | 425-2393-5 |
| Package/Case | 4-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 0.1 mA |
| 系列 | S102 |
| 继电器类型 | Relay |
| 电路 | SPST-NO (1 Form A) |
| 电压 - 输入 | 1.2VDC |
| 封装/外壳 | 4-SIP |
| 输出类型 | AC |
| 负载电流 | 2A |
咨询QQ
热线电话