所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Color | Translucent Yellow |
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | 890113-000 |
| Length | 100ft |
| Width | 1in |
| rohs | Compliant |
| Series | 1048 |
| Standard Pack: | 1 |
| Tape Type | :Sealing |
| Tape Backing Material | :Thermoplastic |
| Tape Width - Metric | :25.4mm |
| Tape Width - Imperial | :1" |
| Tape Length - Metric | :30.48m |
| Tape Length - Imperial | :100ft |
| Tape Color | :- |
| Weight (kg) | 0.404 |
| Tariff No. | 39191012 |
| LengthperRoll | 100ft. |
| PackageType | Roll |
| Quantity | 1 |
| Thickness,Tape | 0.66mm |
咨询QQ
热线电话