所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 0.033 |
| Features | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Number of Terminations | 2 |
| Height | 0.126" (3.20mm) |
| Size / Dimension | 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Standard Package | 300 |
| Tolerance | ±5% |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | 1913 J-Lead |
| Package / Case | 1913 J-Lead |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话