所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable, Acceptance Diameter | 0.748"-1.000" |
| Color | Gray |
| Material, Body | Polyamide |
| Material, Bushing | Chloroprene Rubber (CR) |
| Mounting Hole Size | 1.315" |
| Special Features | Liquidtight |
| Standards | UL Recognized, UL Listed, CSA Certified, CE Marked |
| Thickness, Panel | Max. 0.315" |
| Thread Size | NPT-1" |
咨询QQ
热线电话